کدام هواپیمایی، کدام ترمینال مهرآباد ؟
کدام هواپیمایی، کدام ترمینال مهرآباد ؟

کدام هواپیمایی، کدام ترمینال مهرآباد ؟

آیا تا بحال برای شما این سوال پیش آمده که در فرودگاه مهرآباد کدام پرواز ها در کدام ترمینال ها انجام می شود ؟ یا اینکه کدام پرواز را کدام ترمینال برم؟
گاهی اوقات پیش آمده که برای پروازتان به ترمینال اشتباه مراجعه کرده اید ، با ما همراه باشید تا پرواز های ایرلاین ها در ترمینال ها را فرودگاه مهرآباد را بررسی کنیم .
فرودگاه مهر آباد دارایی چهار ترمینال است ، ترمینال های ۱ مختص خروج پرواز های داخلی ، ترمینال های ۲ مختص ورود و خروج پرواز های داخلی ، ترمینال ۴ نیز مختص خروج مسافران پرواز های داخلی و ترمینال ۶ نیز تنها ورود پرواز های داخلی هستند.

در بلیط نوع ایرلاین مشخص شده است و شما اگر از تهران قصد سفر به شهر دیگری دارید با وجود مشخص شدن ایرلاین در بلیط هواپیما چه بلیط چارتر چه بلیط سیستمی، با یکی از ترمینال های ۱,۲,۴ سوار هواپیما خواهید شد و حال اگر از شهری دیگر به تهران سفر می کنید و پس از اینکه از هواپیما خارج شدید با توجه به نوع ایرلاین وارد یکی از ترمینال های ۲,۶ خواهید شد.

با توجه به درج ایرلاین در بلیط هواپیما میتوانید با توجه به فهرست پایین به ترمینال مورد نظرتان مراجعه کنید

ترمینال ۲ فرودگاه مهرآباد

پروازهای ورودی ترمینال ۲ فرودگاه مهرآباد : ایرلاین کیش ایر , زاگرس , آتا , قشم ایر , معراج , کارون (نفت), ایران ایر , ایر تور

پروازهای خروجی ترمینال ۲ فرودگاه مهرآباد : ایرلاین آتا , قشم ایر , معراج , کارون (نفت), ایران ایر , ایر تور

ترمینال ۴ فرودگاه مهرآباد

پروازهای خروجی ترمینال ۴ فرودگاه مهرآباد : ایرلاین آسمان , ماهان , تابان , کاسپین , اترک , پویا , ساها , سپهران

ترمینال ۶ فرودگاه مهرآباد

پروازهای ورودی ترمینال ۶ فرودگاه مهرآباد : ایرلاین آسمان , ماهان , تابان , کاسپین , اترک , پویا , ساها , سپهران

حتما به نوع ایرلاین ثبت شده در بلیط و ترمینال توجه کنید تا به اشتباه به ترمینال دیگری مراجعه نکنید و این کار زمان زیادی را برای جابجای در فرودگاه مهر آباد را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

 

امیدواریم که این مقاله برایتان مفید بوده و در برنامه‌ریزی سفر به شما کمک کرده باشد. برای خرید بلیط هواپیما سیستمی و بلیط چاتر به سامانه جستجو تیک تریپ مراجعه فرماید.

منبع : مجله گردشگری تیک تریپ

بلیط چارتر

یک دیدگاه

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید