رپورتاژ

کدام هواپیمایی، کدام ترمینال مهرآباد؟

کدام هواپیمایی، کدام ترمینال مهرآباد ؟

کدام هواپیمایی، کدام ترمینال مهرآباد ؟

آیا تا بحال برای شما این سوال پیش آمده که در فرودگاه مهرآباد کدام پرواز ها در کدام ترمینال ها انجام می شود ؟ یا اینکه کدام پرواز را کدام ترمینال برم؟
گاهی اوقات پیش آمده که برای پروازتان به ترمینال اشتباه مراجعه کرده اید ، با ما همراه باشید تا پرواز های ایرلاین ها در ترمینال ها را فرودگاه مهرآباد را بررسی کنیم .
فرودگاه مهر آباد دارایی چهار ترمینال است ، ترمینال های ۱ مختص خروج پرواز های داخلی ، ترمینال های ۲ مختص ورود و خروج پرواز های داخلی ، ترمینال ۴ نیز مختص خروج مسافران پرواز های داخلی و ترمینال ۶ نیز تنها ورود پرواز های داخلی هستند .
در بلیط نوع ایرلاین مشخص شده است و شما اگر از تهران قصد سفر به شهر دیگری دارید با وجود مشخص شدن ایرلاین در بلیط هواپیما ، با یکی از ترمینال های ۱,۲,۴ سوار هواپیما خواهید شد و حال اگر از شهری دیگر به تهران سفر می کنید و پس از اینکه از هواپیما خارج شدید با توجه به نوع ایرلاین وارد یکی از ترمینال های ۲,۶ خواهید شد .
با توجه به درج ایرلاین در بلیط هواپیما میتوانید با توجه به فهرست پایین به ترمینال مورد نظرتان مراجعه کنید
ترمینال شماره یک (۱) : ایرلاین های کیش ایر , زاگرس
ترمینال شمار دو(۲) : ایرلاین های آتا ,ایران ایر , قشم ایر , معراج , نفت(کارون)
ترمینال شماره چهار (۴): ایرلاین های ماهان , کاسپین , آسمان , اترک , تابان , سپهران
ترمینال شماره شش(۶) : این ترمینال تنها مختص ورود پرواز های داخلی است

حتما به نوع ایرلاین ثبت شده در بلیط و ترمینال توجه کنید تا به اشتباه به ترمینال دیگری مراجعه نکنید و این کار زمان زیادی را برای جابجای در فرودگاه مهر آباد را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

منبع : تیک تریپ

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات محبوب

بالا