وایت لیبل

وایت لیبل
خیلی از افراد دوست دارند وب سایتی برای فروش بلیط داشته باشند اما هزینه، زمان ساخت و برنامه نویسی یک وب سایت زیاد است؛ به همین دلیل بسیاری از افراد به سراغ وايت لیبل‌ها می‌روند. اما وایت لیبل چیست؟ در پاسخ به این سوال می‌توان گفت وایت لیبل یک سایت فروش طراحی شده است که به نوعی نمایندگی یک شرکت را دریافت می‌کند. هزینه خرید یک وايت لیبل خیلی پایین‌تر از برنامه نویسی یک سایت فروش است. همچنین نحوه کار با این سرویس خیلی ساده است.

وایت لیبل چیست؟

وایت لیبل در معنی لغوی به معنای برچسب سفید است. عصر مدرنیته سبب شده تا این تکنولوژی پای در صنعت گردشگری بگذارد. با داشتن وایت لیبل شما یک سایت فروش بلیط هواپیما، بلیط قطار، اتوبوس و رزرو هتل خواهید داشت. وات لیبل‌ها از لحاظ مختلفی مفید هستند؛ چراکه نیازی به برنامه نویسی ندارند و در واقع یک قالب آماده دارند. به کمک این وايت لیبل می‌توانید به سود مناسبی برسید و از امکانات جستجو سریع، انجام تراکنش‌های مالی، کدهای تخفیف، خرید از طریق اعتبار قبلی، طراحی گرافیکی سایت بر اساس برند فروش شما، صادر شدن بلیط به نام آژانس مسافرتی شما و غیره برخوردار خواهید شد.

انواع وایت لیبل

وایت لیبل‌ها سایت‌هایی آماده برای فروش بلیط هستند که انواع مختلفی دارند. شما برای سفر به هر شهری نیاز به بلیط دارید. در واقع یکی از مهم‌ترین خدماتی که آژانس‌های مسافرتی ارائه می‌دهند فروش بلیط است. اینکه شما بتوانید در زمان مناسب بلیطی با خدمات عالی تهیه کنید خیلی مهم است. با وايت لیبل‌ها می‌توانید بستر مناسبی برای فروش بلیطتان داشته باشید.

وایت لیبل پرواز

وایت لیبل‌های پرواز خدمات متنوعی را ارائه می‌دهند. از طریق آن می‌توان بلیط‌های چارتر، سیستمی و لحظه آخری را خریداری کرد. همچنین کلاس هواپیماها را مشاهده کرد. از طریق این وايت لیبل می‌توان خیلی سریع بلیط صادر کرد و سامانه ارسال پیامک را نیز فعال کرد. با این نوع وايت لیبل قادر خواهید بود انواع بلیط هواپیما را به فروش برسانید.

وایت لیبل پرواز خارجی

یکی از انواع وايت لیبل‌های پرواز، وایت لیبل پرواز خارجی است. در واقع وايت لیبل پرواز خارجی به ایرلاین‌های پروازهای خارجی متصل می‌شود. این اتصال امکان خرید هواپیماهایی را به شما می‌دهد که مقصدشان شهرهای خارجی است. شما می‌توانید از طریق این سایت بلیط‌های چارتری و سیستمی را نیز خریداری نمایید. جالب است بدانید که شما می‌توانید با آژانس‌های خارجی همکاری و بلیط هواپیماهای خارجی را در وايت لیبل با برند خودتان به فروش برسانید.

وایت لیبل پرتو

وایت لیبل پرتو یک سامانه برای تهیه بلیط هواپیما می‌باشد. به کمک وایت‌لیبل پرتو نیز می‌توانید بلیط هواپیماهای خارجی را تحت عنوان برند خود به فروش برسانید. به کمک این سایت می‌توانید بر اساس نیاز به دنبال مسیر و برنامه پروازی خود باشید. همچنین می‌توانید زبان سامانه را بر اساس زبان خودتان تغییر دهید تا بتوانید به سادگی اقدام به خرید بلیط نمایید.

چرا برای طراحی وایت لیبل به پیک خورشید مراجعه کنیم؟

پیک خورشید شرکتی با سابقه درخشان در زمینه گردشگری می‌باشد. این آژانس یکی قدیمی‌ترین شرکت‌های مسافرتی هوایی، زیارتی و گردشگری است که تلاش می‌کند نیازهای سفر شما عزیزان را در جامعه هدفی بزرگ‌تر پوشش دهد. یکی از توانایی‌هایی شرکت پیک خورشید طراحی وایت لیبل می‌باشد. این شرکت از شما در قبال وايت لیبل کارمزد دریافت نمی‌کند و مارک آپ فروش پروازهای چارتری را با نظر و سلیقه خودتان تعیین می‌کند. وايت لیبل خود به تنهایی دارای مزایای زیادی است. اما طراحی درست و اصولی آن نیز حائز اهمیت است. آژانس پیک خورشید با تلاش و پشتکار فراوان وایت لیبلی طراحی نموده تا به وسیله آن بتوانید به موارد ذیل دسترسی داشته باشید.
  • سامانه فروش بلیط هواپیماهای داخلی و خارجی
  • سامانه فروش هتل
  • سامانه فروش بلیط قطار
  • پنل مدیریتی برای مشاهده رزروها
  • پنل مدیریتی برای تغییر قالب سایت

چگونه وایت لیبل پیک خورشید را دریافت کنید؟

وات لیبل یک راهکار کم هزینه و ساده برای کسب درآمد است. با دریافت وات لیبل پیک خورشید نه تنها در وقت خود صرفه‌جویی کرده‌اید بلکه هزینه کمی نیز پرداخت کرده‌اید. اگر شما هم دوست دارید سایتی شبیه به پیک خورشید داشته باشید و بتوانید محصولات این شرکت را با برند خود به فروش برسانید و کسب درآمد کنید تنها کافیست کلیک کنید. اگر در این زمینه نیاز به مشاوره و اطلاعات جامع‌تری داشتید با شماره 35518880 061 تماس حاصل فرمایید.

دسته بندی

پرسش و پاسخ

آخرین مقالات

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

دیدگاه

نظرتان را بنویسید
نظر
نام
ایمیل