درباره ما

ایران نیهون راهنمای گردشگری

ایران نیهون در قالب مجله گردشگری، اطلاعات جامعی در خصوص ایرانگردی ، جهانگردی و رویداد های گردشگری را دارا است. که می تواند بصورت راهنمای گردشگری به شما در برنامه ریزی سفر کمک کند. اما جذاب ترین بخش ایران نیهون این است که برای بهبود صنعت گردشگری، این امکان را به کاربران خود می دهد که به عنوان گردشگر حرفه ای یا غیر حرفه ای تجربیات سفرشان را برای دیگران به عنوان راهنمای گردشگری بنویسند. در این راستا براساس دسته بندی های تعریف شده در پلن اول سایت می توانند اقدام به معرفی جاهای دیدنی (جاذبه های گردشگری)، موزه، کافه، رستوران، مراکز خرید و … شهر کنند. و یا برای بهبود سفر اطلاعاتی از فرودگاه ها، ایرلاین ها، ایستگاه های راه آهن ، پایانه های مسافربری، سفارت ها، تور، هتل ، هتل آپارتمان،مهمانسرا، اقامتگاه و .. در اختیار دیگر گردشگران قرار دهند یا ویرایش کنند.

پایانه مسافربری

لیست تمام تعاونی های مسافربری و پایانه های (ترمینال) مسافربری شهرهای ایران همراه با آدرس و شماره تلفن ترمینال ها در ایران نیهون (راهنمای گردشگرری) قرار داده شده است. بلیط اتوبوس یکی از رایج ترین و به نوعی ارزان ترین راه برای سفر تلقی می شود. سفر زمینی با اتوبوس با وجود اتوبوس های VIP از سختی سفر کاسته شده است. اما برای خرید بلیط اتوبوس امروزه با وجود سایت های فروش آنلاین دیگر ضرورتی ندارد به پایانه ها بروید. کافیست بلیت مورد نظرتان به سادگی با گوشی یا لپ تاپ و … خریداری کنید.

هتل

هتل، هتل آپارتمان، اقامتگاه و مهمانسرا های اﯾﺮان ﺑﻪ ﺗﻔﮑﯿﮏ ﺷﻬﺮ، همراه با عکس، شماره تلفن، امکانات و امکان مهم نزدیک به هتل قرار داده شده تا بتوانید به راحتی هتل مد نظرتان را بررسی و رزرو کنید.