فرست کلاس چیست؟

فرست کلاس چیست؟

مجلل ترین کلاس پروازی، پرواز فرست کلاس است، بلیط first class گرانترین صندلی پرواز در هواپیما را دارد. قبل از خرید بلیط هواپیما با ایران نیهون همراه شوید و با این کلاس پروازی آشنا شوید.

پرواز فرست کلاس چه امکاناتی دارد؟

تعداد صندلی ها در این فرست کلاس حداکثر 20 صندلی می باشد، با توجه به تعداد محدود صندلی ها اما فضایی که به این قسمت اختصاص داده شده بسیار زیاد بوده و حریم شخصی در آن رعایت شده، صندلی های بزرگ که هرکدام سیستم صوتی و تصویری مجزایی داشته و وسیله های تفریحی مخصوص خود را دارند.

امکانات فرست کلاس

صندلی کابین فرست کلاس تک نفره، مبله، اتاقک مانند و خصوصی هستند و با زدن یک دکمه به شکل تخت خوابی هموار در می آیند، امکاناتی که در اختیار مسافران قرار میدهند شامل تلویزیون خصوصی با ریموت کنترل، لپ تاپ، سرویس اینترنت ماهواره ای، صندلی های اتوماتیک با قابلیت تنظیم زیرپا، پشت و پشتی سر بسیار انعطاف پذیر،سرویس بهداشتی جدا هستند.

در این کلاس پروازی غذا بصورت گرم سرو میشود و انتخاب نوع غذا با خود مسافر و از روی منوی غذای انتخاب میشود و از کیفیت بالایی برخوردار است، مهمانداران در این بخش با تجربه بوده، هنگام سوار شدن جزء آخرین مسافرین بوده و انتقال آنها تا هواپیما بصورت جداگانه و همراه با ترانسفر و در فرودگاه نیز کانتر پذیرش آنها مجزا است و برای دریافت کارت بلیط اولویت دارند و هنگام پیاده شدن نیز اولین مسافرینی هستند که خارج می شوند.

بیشترین مسافران فرست کلاس، مسافران ویژه و سرمایه داران بزرگ هستند و حتی علاوه بر همه ی امکانات ذکر شده در یک کابین جدا برایشان اتاق جلسات و یک یا چند لابی خصوصی هم در نظر گرفته شده است.

این کلاس پروازی لوکس در پروازهای بین المللی بیشتر مورد استفاده قرار گرفته و از نظر مالی، هزینه قابل توجه ایی را نصیب شرکت هایی هواپیمائی کرده و از کلاس پروازی بیزینس کلاس نیز گرانتر است از این رو بیشتر این شرکت ها توجه خاصی به این کلاس پروازی و سطح امکاناتی که در اختیار مسافران قرار میدهند دارند و با یک دیگر در رقابت هستند.

نظرتان را بنویسید
نظر
نام
ایمیل