عجیب ترین هتل های جهان را بشناسید

عجیب ترین هتل های جهان را بشناسید

عجیب ترین هتل های جهان

عجیب ترین و جالب ترین هتل های جهان که می توانند مکانی متفاوت از آنچه که تصور دارید باشند. عجیب ترین هتل های جهان یا به نوعی خاص ترین هتل های در این مقاله گردآوری کرده ایم با ایران نیهون برای آشنای با هتل های عجیب جهان همراه باشید. متفاوت سفر کنید و متفاوت هتل انتخاب کنید که ضمن استراحت هیجان انگیز و خاصی داشته باشید.

تصورات ما از هتل مکان های آرام و راحت برای استراحت در مسافرت هستند حال این مکان های راحت در مکانی عجیب یا معماری عجیب ضمن استراحت شما را مدت ها سرحال نگه دارد، هتل های معمولی با امکانات مشخص و تعریف شده دارند اما اگر بخواهید هتل یا اقامتگاه عجیبی را انتخاب کنید که هیچ شباهتی به دیگر هتل ها نداشته باشد.

عجیب ترین هتل ها

هتل صخره ای الکپ اوی ترکیه

هتل صخره ای الکپ اوی ترکیه

هتل عجیب در ترکیه : هتلی درون صخره های که از فوران آتشفشان ساخته شده است. و مرتفع ترین منطقه اورگوپ ترکیه است.  اتاق های این هتل در غارهای که درون این  صخره ها هست قرار دارند. و در نگاه اول فکر کنید این جا چه جای است و ترسناک است. اما با اقامت در این هتل خلاف تصور اولیه شما خواهد بود.اگر آدم ماجراجویی هستید در سفر به ترکیه این هتل را انتخاب کنید.

هتل مانتا، جزیره پمبا، زنگبار  تانزانیا

هتل مانتا، جزیره پمبا، زنگبار  تانزانیا

هتل عجیب مانتا با تمام هتل که تا بحال دیده اید متفاوت است، هتل مانتا در وسط آب احاطه شده با ماهی های رنگارنگ، در واقع این هتل را می توان گفت که اتاقکی در وسط دریا است که بخشی از آن در زیر آب ساخته شده است. اتاق این هتل در قسمت زیرین است و شما زمانی که میخواهید استراحت کنید در واقع به زیر آب دریا می خوابید. جالب است بدانید سالانه هزاران نفر در لیست انتظار رزرو این هتل قرار می گیرند.

هتل گلدن کراون لوین اگلوت، لوی، فنلاند

هتل گلدن کراون لوین اگلوت، لوی، فنلاند

اگر شما علاقه به دیدن شفق قطبی دارید و مثل من از آب و هوای سرد لذت می برید، هتل عجیبی در سرد نقاط زمین را پیشنهاد می کنم. هتل عجیب گلدن کراون در کشور فلاند با ساختار نیمکره تمام شیشه ای که شب ها بتوانید به تماشای آسمان و شفق قطبی بپردازید. این هتل تصور شما را از خانه ای لوکس در دل طبیعت می سازد.تجربه ای متفاوت را در دل طبیعت خواهید داشت.

هتل گلدن کراون لوین اگلوت، لوی، فنلاند

هتل آتر اين، سوئد

هتل آتر اين، سوئد

هتل آتر این، یا یک مسافرخانه درجه یک در دریاچه مالارن سوئد که در واقع یک پروژه هنری که به یکی از هتل های عمومی این کشور تبدیل شده است. جالب است بدانید مسافران این هتل برای رفتن هتل باید با قایق بروند و یا شام و دیگر خدمات که مورد نیاز است نیز با قایق به هتل فرستاد می شود.

هتل کتاب و تخت، توکیو، ژاپن

هتل کتاب و تخت، توکیو، ژاپن

اگر اهل مطالعه هستید و به ژاپن سفر کرده اید هتل کتاب و تخت در توکیو ژاپن ساخته شده که ساختار اتاق های هتل به این گونه است که داخل برای مطالعه شما چندین کتاب به زبان ژاپنی و انگلیسی وجود دارد که افراد می توانند در زمان اقامت در هتل از آن بهره ببرند.فضای باز در اطراف هتل برای قدم زدن و کتاب خواندن ساخته شده است.

هتل دورمن آن زی، هارلینگن، هلند

هتل دورمن آن زی، هارلینگن، هلند

هتلی عجیب در ارتفاع 70 متری از سطح زمین در هلند است که در واقع یک جرثقیل نزدیک بندر قرار دارد که طی سالاین برای بارگیری استفاده می شد که در حال حاضر تبدیل به مکانی برای استراحت شده است که نمای شهر از از بالای این اتاق در آن ارتفاع فوق العاده زیباست. باید بدانید که تمام امکانات در این اتاقک برای شما فراهم است.

هتل در کویر نمک، سالاردو ییونی، بولیوی، آمریکای جنوبی

هتل در کویر نمک، سالاردو ییونی، بولیوی، آمریکای جنوبی

هتل رویایی در دل کویر نمک، سالاردو ییونی بزرگ ترین کویر نمک دنیا در کشور بولیوی است. در این هتل خیر از کف پوش های لوکس نیست و کف آن از نمک های کویر پوشیده شده است البته فضای داخلی هتل کاملا لوکس و تمام امکانات رفاهی را دارا است. با اقامت در این هتل به تماشای کویر می پردازید که تا چشم کار می کند هیچ خبری از شهر نیست و شب آرام و پر ستاره کویری را خواهید داشت.

هتل در کویر نمک، سالاردو ییونی، بولیوی، آمریکای جنوبی

کلام آخر

اگر با هتلی متفاوت در دیگر نقاط دنیا آشنا هستید در کامنت برای ما درج کنید تا دیگر خوانندگان هم با آشنا شوند.

نظرتان را بنویسید
نظر
نام
ایمیل