با ترفندهای خرید بلیط هواپیما آشنا شوید

با ترفندهای خرید بلیط هواپیما آشنا شوید

اگر قصد سفر دارید و میخواهید هزینه های سفرتان را کاهش بدهید؟ ما برای خرید بلیط هواپیما چند ترفند را پیشنهاد می کنیم تا بلیط ارزان برای سفرتان تهیه کنید. برای آشنایی با ترفندهای خرید بلیط هواپیما همراه مجله گردشگری نیهون باشید.

برای تک تک اعضا بلیط را جستجو کنید

این در صورتی است که شما بخواهید بصورت گروهی به مسافرت بروید.در ابتدا بصورت کل برای همه افراد جستجو انجام بدهید و قیمت بلیط ها بصورت جداگانه حساب کنید.این بخاطر این است که گاه در برخی ایرلاین ها وقتی چهار تا بلیط کنار هم رزرو می کنید قیمت صندلی های کنار هم بالاتر می رود و به فروش می رسد.راهکار این است که تک به تک جستجو انجام بدهید این امکان دارد که صندلی سمت چپ کنار پنجره را با قیمت پایین تری به فروش برسد و خریداری کنید.

در تعطیلات از سفر خود اجتناب و دقت کنید

زمانی که در تعطیلات قصد سفر دارید با تغییر یک روز در تاریخ های رفت و برگشت میتوانید بلیط هواپیما را با بهترین قیمت تهیه کنید و هزینه ای سفرتان کاهش بدهید.

در اوسط هفته پرواز ها را جستجو کنید

خب قاعدتا در آخر هفته که تعداد مسافرات ها افزایش پیدا می کند نرخ بلیط هواپیما نیز افزایش پیدا می کند. از تهیه بلیط در اواخر هفته اجتناب کنید.

در هنگام جستجو پرواز رفت ایرلاین های متفاوت را بررسی کنید

در هنگام جستجو پرواز ها هم پرواز رفت و هم پرواز برگشت را جداگانه چک کنید هرچند پرواز رفت و برگشت دارای نرخ مناسب تری از پرواز رفت را دارند برای اطمینان این پروسه را طی کنید.بعد تصمیم بگیرد که پرواز رفت را خریداری کنید یا پرواز رفت برگشت را تهیه کنید.

قیمت تورها را نیز چک کنید

هنگام سفر وقتی قصد خرید بلیط هواپیما دارید و البته به رزرو هتل نیز نیاز دارید سری به پکیچ های تورها بیندازید و نرخ قیمت تورها را با برآورد قیمت خودتان چک کنید.

تغییر فرودگاه

در برخی از مواقع با تغییر فرودگاه مقصد و یا مبدا و البته با پرداخت هزینه های کم وسیله های نقلیه عمومی میتوانید بلیط هواپیما را در فرودگاه بعدی با نرخ کمتری خریداری کنید.

بلیط چارتر

بلیط چارتر و بلیط سیستمی را باهم مقایسه کنید و براین باور نباشید که قیمت بلیط چارتر همیشه نسبت به بلیط های سیستمی با نرخ کمتری ارائه می شود. در شرایط پیک پرواز گاها قیمت بلیط هواپیما چارتر با نرخ بالاتری به فروش می رسد.

در باشگاه مشتریان عضو شوید.

وقتی بلیط هواپیما را بصورت آنلاین خریداری می کیند عضو باشگاه مشتریان شوید و از تخفیف ها و امتیازات در سفرهای بعدی تان استفاده کنید.

شبکه های اجتماعی مرتبط را دنبال کنید

برخی از شرکت های و ایرلاین ها تخفیفات خود را از طریق شبکه های اجتماعی انتشار میدهند.

مابین های سیزن و لوسیزن سفر بروید

در فصل های بهار و پاییز روزهای که مابین های سیزن و لو سیزن هستند سفر بروید در این ایام قاعدتا قیمت بلیط هواپیما و هتل مناسب تر و از همه مهم تر خلوت تر هستند.

برچسب ها:
نظرتان را بنویسید
نظر
نام
ایمیل