5 مقصد برای یک ماه عسل لوکس و رویایی

5 مقصد برای یک ماه عسل لوکس و رویایی

ماه عسل کجا بریم؟

ماه عسل کجا بریم ؟ در این مقاله به معرفی 5 مکان برای یک ماه عسل لوکس و رویایی همراه صدای امواج و سواحل افسانه ای میپردازیم . ماه عسل لوکس همانطور که از اسمش پیداست هزینه زیادی دارد اما یکی از به یاد ماندنی ترین سفرهای هر زوج ، سفر ماه عسل آنهاست. پس سر کیسه را شل کنید و تجربه ای شیرین و دل انگیز را با همراه زندگیتان آغاز کنید. برای معرفی بهترین مکان ها برای یه ماه عسل رویایی با مجله گردشگری ایران نیهون همراه باشید.

جزیره بورا بورا در اقیانوس آرام

جزیره بورا بورا

یکی از مکان هایی که در بالای فهرست مقصد رویایی برای یک ماه عسل لوکس قراردارد، بدون شک جزیره بورا بورا است. بورا بورا یک جزیره گرمسیری متعلق به کشور فرانسه ، در اقیانوس آرام بین امریکا و استرالیاست.

مهمترین جاذبه این جزیره سواحل فوق العاده و آب شفاف آن است و مکانی بسیار عالی برای باورنکردنی بودن است. از آرامش کنار ساحل گرفته تا غواصی در بورا بورا شما را شگفت زده میکند. شاید جالب باشد بدانید تنها خطری که ماه عسل رویایی شما را در بورابورا تهدید میکند افتادن نارگیل از روی درختان بر سر شماست.

جزایر فرناندو دی نوروها در برزیل

جزایر فرناندو دی نوروها

سواحل آسمانی، آب فیروزه ای، شکوهی بزرگ، پنهان، سبز و غروب آفتاب افسانه ای ، غواصی، پیاده روی و کاوش گوشه های وحشی و سر سبز را تصور کنید. غیر ممکن به نظر میرسد. اما گوشه ی بکر و دست نخورده ای از جهان که مکانی ایده آل برای یک ماه عسل لوکس و رویایی است، این ها ممکن میشود.

در میان 21 جزیره که مجمع الجزایر را تشکیل می دهند بیش از نیمی از آنها پارک های ملی برزیل هستند. در سواحل این مکان آب به قدری واضح است که شما می توانید از دور دلفین ها، نهنگ ها، ماهی ها و لاک پشت ها – که معمولا در سواحل شلوغ سرزمین اصلی برزیل دیده نمی شود، را مشاهده کنید.

جزایر سیشل ، بهشت آفریقا

جزایر سیشل

جزایر سیشل در اقیانوس هند و در شمال ماداگاسکار قرار دارد. به طور خلاصه میتوان سیشل را در سواحل و استراحت گاه های رمانتیکش برای یک ماه عسل لوکس توصیف کرد. این مکان جذاب، انتخاب عالی برای یک تعطیلات منحصر به فرد دو نفره و رویاییست.

نوشیدن آب پرتقال در کنار ساحل ، انواع مختلفی از ورزش های آبی ، پیاده روی در جنگل های بارانی ، بکر و یا بی سر و صدا ، حس حضور در بهشت را به همراه شریک زندگیتان میدهد و خاطراتی که هرگز فراموش نخواهید کرد.

سنت لوسیا، جزیره عاشقانه ها در کارائیب

سنت لوسیا

این جزیره آتشفشانی گویی نقاشی خداوند از شکوه کوهستان ، آرامش دریا و زیبایی جنگل های سر سبز و انبوه است که بسیار هنرمندانه با هم آمیخته شده است. سنت لوسیا نگینی درخشان در میان دریای کارائیب است که مکانی مناسب برای یک ماه عسل لوکس و رویایی میباشد.

تجربه دوچرخه سواری در جنگل و کوهستان ، آب تنی در چشمه های معدنی ، تفریحات آبی بیشمار و محل های اقامتی بسیار رویایی و رومانتیک به همراه خوردن غذاهای دریایی لذیذ دلایل معرفی سنت لوسیا در این لیست است. جالب است هتل هایی در این جزیره وجود دارد که مخصوص زوج های جوان است و سایرافراد را به آنها راه نمی دهند.

زیبایی خیره کننده جزایر مالدیو

جزایر مالدیو

ایجاد لیستی از زیباترین ایده های ماه عسل لوکس بدون مالدیو کامل نخواهد بود. زیبایی جزایر گرمسیری مالدیو، غارنوردی، شن و ماسه سفید و رمانتیک در امتداد ساحل، شام لذت بخش در غروب خورشید یا کشفی مشترک از دنیای زیر آب باعث می شود که غیر ممکن گردد عاشق سفر به مالدیو نباشید. شما می توانید از استراحتگاه های جذاب و جذاب تر، آبگرم لوکس، استخر شنا، رستوران ها، باشگاه ها و بسیاری موارد دیگر لذت ببرید.

نظرتان را بنویسید
نظر
نام
ایمیل