جاهای دیدنی شارجه

جاهای دیدنی شارجه

جاهای دیدنی شارجه

برای معرفی جاهای دیدنی شارجه باید بدانید که شارجه یکی از شهرهای کشور امارات متحده عربی می باشد که به آن پایتخت هنری امارات نیز می گویند، یکی از دلایل محبوبیت شارجه حفظ تاریخ منطقه خود بوده است که باعث شده در سال 1998 توسط یونسکو به عنوان پایتخت فرهنگی جهان عرب شناخته شود.شارجه پر است از موزه و هنر که اگر علاقمند به تماشای موزه هستید این شهر را برای سفر انتخاب کنید.برای آشنایی بیشتر با جاهای دیدنی شارجه با ایران نیهون همراه باشید.

شارجه از شهرهای کشور امارات و جز یکی از جاهای دیدنی امارات نیز می باشد که به پایتخت هنری امارات نیز معروف می باشد.

موزه دریای شارجه

شارجه شهری ساحلی و در کنار دریا می باشد که وجود موزه دریایی اهمیت دریا را برای رشد و توسعه شهر نشان می دهد، در این موزه نمایشگاه های جذابی در قایق های چوبی و سنتی تشکیل دادند و با نمایشگاه های مروارید و ماهی گیری اقتصاد شهر شارجه در گذشته را نشان دادند.

مسجد النور شارجه

مسجد النور یکی از مساجد زیبای موجود در شارجه است که با منظره رویایی از تالاب خالد شهرت پیدا کرده است، هنگام بازدید از این مسجد زیبا لباس و پوشش مناسب داشته باشید.

موزه هنری شارجه

جاهای دیدنی شارجه کدامند؟ موزه هنری شارجه بزرگترین موزه هنری امارات است که در سال 1997 افتتاح شده و محل برگزاری نمایشگاه های موقتی و دائمی می باشد.این موزه با سه طبقه و 72 گالری مختلف بر روی آثار و نقاشی هایی با موضوع جهان عرب تمرکز دارد، بیشتر نقاشی های این موزه کار نقاشان قرن 18 می باشد، اگر به کارهای هنری علاقمندید این موزه یکی از مناسب ترین جاهای دیدنی شارجه است که شما را به هدف خود می رساند.

موزه تمدن اسلامی شارجه

جاهای دیدنی شارجه کدامند؟ موزه تمدن اسلامی جایی است که شما همه چیزهایی که راجب اسلام می خواهید بدانید را می توانید در این موزه زیبا و منحصربفرد ببینید، موزه تمدن اسلامی در نزدیکی آی نمای شارجه واقع شده است.این موزه دو طبقه ایی می باشد که طبقه بالا به هنرهای 1400 سال قبل و صنایع دستی، سرامیک، چوب، منسوجات و جواهرات اختصاص داده شده است و طبقه پایین موزه جنبه های مختلف دین اسلام و دستاوردهای علمی عرب در نجوم و ریاضیات را نشان می دهد.

آبنمای المجاز

شارجه با وجود وسیله های سرگرم کننده بسیار برای کودکان و نوجوانان یکی از شهرهای مناسب برای سفرهای خانوادگی می باشد، یکی از جاذبه های اصلی این شهر آبنمای المجاز در پایین تالاب خالد است.این آبنما با وجود کافه ها و فست فودهای خیابانی و دیگر تفریحات و نمایش پنج دقیقه ایی با ترکیب موسیقی و چراغ ها و لیزر و پاشیدن ستون های آب باعث جذب گردشگران به این منطقه شده است که تماشای این زیبایی حتما توصیه می شود.

بازار مرکزی شارجه

جاهای دیدنی شارجه کدامند؟ بازار مرکزی شارجه با کاشی های جذاب آبی رنگ بر روی نمای بیرونی یکی از مهمترین قسمت های شهر شارجه است که با توجه به کاشی های بیرونی اش به آن لقب بازار آبی دادند.در این بازار بیشتر از 600 مغازه وجود دارد و یکی از بهترین گزینه ها برای خرید سوغاتی همین بازار اصلی می باشد.

ادونچر لند شارجه

ادونچر لند شارجه یکی از بهترین شهربازی های سرپوشیده در کشور امارات است و بهترین سرگرمی ها برای کودکان و نوجوانان را فراهم کرده است.

برچسب ها: ,
0 0 رای
امتیاز بدهید
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات