0
0

سلام وارد ادب خدمت مدیر ایران ایر تور
اینجانب ……… مسافر پرواز شماره B99703 ساعت ۱۳:۱۵ به عنوان یک مسافر و هموطن با دعوت خانواده بلیطی برای من تهیه کردن از ایران که به دیدارشان بیایم اما …
با اینکه چند ساعت از رسیدن من به تهران میگذرد هنوز طرز برخورد و رفتار گیشه بلیط در مرکز استانبول را فراموش نکرده ام
(با حجم فراون مسافران افغان و ترکمن و تعدادی ایرانی مواجه بودیم در استانبول که با حجم بسیار بالای چمدان و بدون نوبت و صف) حدود ۱:۳۰ دقیقه برای دریافت بلیط و تحویل چمدان در صف ایستاده بودم و حتی به شوخی به یکی از پرسنل آنجا گفتم با این حجم بار واقعا هواپیما امکان حرکت داره و میتونه بلند بشه و پاسخ بسیار زیبای ایشان شما نگران نباش جریمه اش را می‌دهند و انجام می‌شود روبرو شدم!!!!!!!
و هنگامی که مسئول بلیط به من گفت بیا برای دریافت بلیط، همان فردی که جواب زیبا به من داد از پشت سر فریاد زد که کجا میری و وقتی گفتم ایشان خواستن که من نوبتم را بروم با پاسخ زیبا تر اینکه من میگم شما کجا بری بلیط بگیری مواجه شدم!!! و وقتی بی توجهی من به حرفش را دید آمد جلو و چمدان من را از روی ریل برداشت و به گوشه ای کشید و وقتی اعتراض من را دید با داد و بیداد پاسپورت من را از مامورین پشت گیت گرفت و گفت نمیگذارم تو سوارشوی که من هم پاسپورتم را از دستش کشیدم و گفتم شما کی هستی که به پاسپورت من دست میزنی پاسخ من مدیرم من مدیرم مواجه شدم و تا حداقل ده دقیقه اجازه صدور بلیط من را به هیچ کدام از گیت ها ندادن و حتی پرسنل خود آنجا با دیدن این حجم از داد و فریاد آن آقا و بی احترامی سعی کردن بلیط برای من صادر کنن اجازه نداد و تمامی گفتن حق با شماست و حتی اسم فرد را به من ندادند و بعد از بلکه ۱۵ دقیق یک آقایی آمد و گفت بلیط من را بدهند، البته بماند که وقتی من گفتم چطور من در نوبت خودم و به درخواست مسئول گیت برای تحویل بارم آمدم شما فریاد میکشید و چطور این حجم از بی نوبتی این یک ساعت را سکوت کردی مگر تو نمیگویی من مدیرم شروع به تهدید من کرد که من اجازه خروجت را نمیدهم و من میگویم و وقتی گفتم شکایتت را میکنم به پلیس فرودگاه با وقاحت تمام گفت دوربین ها بدون ضبط صداست!!!!!
و هنگامی که به پلیس فرودگاه اعلام کردم با پاسخ حق با شما و این بی ادبی این پرسنل است و حق شماست شکایت اما روال شکایت زمان میبرد و شما از پرواز جا میمانی و بعد از برگشت به اینجا بیا ودرخواست شکایت را بکن من را راضی به سوار شدن به هواپیما کردن و واقعا برای من جای سواله که چرا؟؟؟؟ این همه جسارت و گستاخی رو کدام مسئول ایران به آن فرد که خودش را مدیر اعلام کرد داده که با یک مسافر اینطور برخورد بشود؟؟؟
و ای کاش من حرف ناحق و اشتباهی زده بودم و افسوس که اینطور نیست و من فقط به خواست مسئول گیت به پشت باجه رفتم
امیدوارم مدیران ایران ایر تور که فردی را به عنوان نماینده گذاشته اند در آنجا این گستاخی رو پاسخگو شوند

  • مهمان ها asked 2 سال قبل
  • آخرین ویرایش 2 سال قبل
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

با سلام اینجا وب سایت اطلاع رسانی هست، متاسفیم. مشکلات‌تون رو با هواپیمایی ایران ایر تور در میان بذارید، اطلاعات شخصی شما در متن پاک می شود.

 

آدرس دفتر مرکزی : تهران ، میدان فلسطین ، خ طالقانی غربی ، نرسیده به تقاطع سرپرست ، پلاک 520 ، هواپیمایی ایران ایرتور

تلفن : 02189317000

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ نیازی به ثبت نام نیست با پر کردن نام و ایمیل پاسخ خودتان را  ثبت کنید.
نام*
ایمیل*