0
0

سلام وقت بخیر چندتا سوال راجب بلیط هواپیما از ایران به ترکیه داشتم نحوه خریدن بلیط چارتری اینترتی چگونه هست و نحوه تست گیری کرونا چه جوریه و در کجا انجام میشه ایا برگه ای لازم هست ارائه داد و ایا باید مبلغی جهت تست کرونا پرداخت کرد؟

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

در این سایت فروش بلیط وجود ندارد

—– ورود به ترکیه
کلیه مسافران بالای 12 سال در پروازهای ورودی به ترکیه می بایست درمحدوده 72 ساعت مانده به پرواز اقدام به انجام آزمایش PCR در یکی از مراکز تایید شده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران نمایند (health.behdasht.gov.ir) و گواهی جواب منفی تست کرونا را به زبان انگلیسی به همراه داشته باشند.
مسافران دارای کارت واکسیناسیون به زبان انگلیسی و دارای QR code که از آخرین نوبت واکسن فایزر، مدرنا، جانسون، آسترازنکا، سینوفارم، سینوواک 14 روز گذشته باشد، از ارائه آزمایش PCR معاف خواهند بود.

—– ورود به ایران

آخرین مقررات سفر به ایران اعلام شد/ شرط تزریق واکسن همراه با تست منفی کرونا برای ورود به کشور

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری آخرین مقررات پذیرش مسافران ورودی در پروازهای بین المللی به ایران را اعلام کرد.

«میراکبر رضوی» اظهارداشت: براساس مصوبه یکصد و دوازدهمین جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، محدودیت‌های کرونایی مربوطه به همه کشورها حذف و تمامی مسافران بالای ۱۲ سال در پروازهای ورودی به ایران با تزریق دو دوز واکسن کرونا و داشتن تست‌های پی سی آر منفی، می‌توانند وارد کشور شوند.

وی افزود: مسافران ورودی به کشور باید در محدوده ۷۲ ساعت مانده به پرواز، به انجام آزمایش PCR اقدام کنند و گواهی جواب منفی تست کرونا را به زبان انگلیسی به همراه داشته و از آخرین نوبت تزریق واکسن آن‌ها ۱۴ روز گذشته باشد.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ نیازی به ثبت نام نیست با پر کردن نام و ایمیل پاسخ خودتان را  ثبت کنید.
نام*
ایمیل*