0
0

سلام میخواستم بپرسم بار اضافه ماهان به روسیه کیلویی چقدر هست؟

و بار مجاز به کابین چند کیلو هست؟

و اینکه میخوام بلیطم رو مهر شده برام بفرستید باید به کجا زنگ بزنم ؟

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

جریمه اضافه بار : اگر وزن بار مسافران از میزان مشخص شده تجاوز کند، مسافر موظف به پرداخت جریمه می‌شود و میزان جریمه بر اساس زیر تعیین می‌شود:

به ازای هر ۱ کیلوگرم بار اضافه، ۱ درصد از هزینه بلیط به عنوان جریمه در نظر گرفته شده است که در فرودگاه مبدا دریافت می‌شود. لازم به ذکر است این مقدار می‌تواند براساس مبدا و پرواز داخلی بین المللی این مقدار متفاوت باشد.

پرواز داخلی

اکونومی: مسافرانی که بلیط اکونومی را در پروازهای داخلی خریداری کرده اند اجازه دارند تا ۲۰ کیلوگرم بار و چمدان با خود حمل کنند.
بیزنس کلاس: مسافران کلاس پروازی تجاری یا بیزنس کلاس ماهان نیز می توانند تا ۲۵ کیلوگرم بار در پروازهای داخلی همراه داشته باشند.
پرواز خارجی

اکونومی: در پروازهای بین المللی و خارجی مسافران می توانند مقدار بیشتری بار همراه داشته باشند. مسافران اکونومی تا ۳۰ کیلوگرم حق حمل بار خواهند داشت.
بیزنس کلاس: در این کلاس پروازی نیز مسافران تا حداکثر ۴۰ کیلوگرم می توانند بار و چمدان با خود همراه داشته باشند.

بار همراه

یک کیف دستی و ساک کوچک محتوی لوازم و وسایل ضروری در سفر را می توان به عنوان بار همراه با خود به داخل کابین هواپیما برد. ابعاد این ساک نباید بیشتر از ۵۵*۴۰*۲۳ سانتی متر باشد.
مسافران عادی یا اکونومی در پروازهای داخلی و خارجی تا حداکثر ۵ کیلوگرم می توانند بار به داخل کابین ببرند. مسافران بیزنس کلاس در کلیه پروازها نیز تا حداکثر ۷ کیلوگرم اجازه حمل بار دارند.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ نیازی به ثبت نام نیست با پر کردن نام و ایمیل پاسخ خودتان را  ثبت کنید.
نام*
ایمیل*