0
0

راه آهن جمهوری اسلامی ایران

مدیریت محترم ایستگاه تهران

با سلام و تحیات

با توجه به شروع  سفرهای نوروزی ، سالن انتظار مسافرین با کمبود نیمکت مواجه است . بطوریکه مسافرین مجبورند ساعت ها سرپا بایستند . مخصوصاً اکثر مسافرین استرس به موقع رسیدن و سوار شدن به موقع در قطار را دارند . لطفاً دستور فرمایید مسئولین محترم رسیدگی نمایند .

مورد بعدی سفر با قطار فدک  به ظرفیت چهار نفر در هر کوپه از گنجایش خیلی کمی برای جایگیری چمدان همراه مسافر است . بطوریکه  ارتفاع کم صندلی  مانع جاسازی چمدان می شود .

نزدیکی صندلی مسافرین در این کوپه بسیار کم است ، گویا در طراحی اینگونه کوپه ها فقط و فقط  منافع صاحب قطار در نظر گرفته شده نه رفاه مسافرین .

کیفیت بسیار پایین پذیرائی ( وعده شام ) با اینکه هزینه واقعی آن را قبل از سفر گرفته میشود نمی توانیم انتخاب دیگری جز همان که قبلا انتخاب شده را سفارش داد . یا باید از فرط گرسنگی میل کرد و یا اینکه دست نخورده کنار گذاشت .

برای خدمات جابجائی چمدان ، به لحاظ  اختلاف ارتفاع سکو با قطار ، و همچنین ازدحام مسافرین فقط و فقط از یک درب مخصوص واگن که توسط مامور کنترل کننده میسر است مسافر باید سوار شود ولا غیر .

برای چمدان همراه مسافرین باید رمپ  گذاشته شود مثل رمپ برای مسافرین ناتوان جسمی ( ویلچری ) چون برای همه مسافرین بالا بردن چمدان از روی زمین به داخل واگن بسیار سخت است و فشار بیش از حد به کمر مسافر وارد می شود. باید به فکر رفاه مسافرین باشیم . ( اختلاف ارتفاع سکو با سطح قطار) .

مورد بعدی ناهماهنگی در حرکت قطار است . علی رغم اینکه تابلو اعلام مسافر گیری را نشان می دهد ، مسافرین همچنان منتظر سوار شدن معطل می ممانند . و پس از تاخیر مسافرین را دچار استرس و نگرانی روانی می نمایند.

لطفاً دستور فرمائید موضوع را بررسی و جهت رفع این موانع اقدام نمایند . با تشکر.

 

 

 

 

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 0 نتیجه
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ نیازی به ثبت نام نیست با پر کردن نام و ایمیل پاسخ خودتان را  ثبت کنید.
نام*
ایمیل*