ورزشگاه‌ های جام ملت‌ های آسیا 2019 امارات

ورزشگاه‌ های جام ملت‌ های آسیا 2019 امارات

ورزشگاه‌ های جام ملت‌ های آسیا 2019

جام ملت های آسیا 2019 در دی ماه 97 در کشور امارات و در چهار شهر با هشت ورزشگاه برگزار می شود که در ادامه با معرفی ورزشگاه‌ های جام ملت‌ های آسیا 2019 با ایران نیهون همراه باشید.

جام ملت های آسیا در امارات و چهار شهر دبی ، ابوظبی ، شارجه ، العین با هشت ورزشگاه ( ورزشگاه شهری زاید، ورزشگاه محمد بن زاید و ورزشگاه آل نهیان در ابوظبی، ورزشگاه هزاع بن زاید و ورزشگاه بین‌المللی شیخ خلیفه در العین، ورزشگاه آل مکتوم و ورزشگاه مکتوم بن راشد آل مکتوم در دوبی، و ورزشگاه الشارجه در شارجه )‌ میزبان این سری از مسابقات جام ملت‌های آسیا خواهند بود.

نکته : هم بازی افتتاحیه و هم فینال بازی‌ها در ورزشگاه شهری زاید در ابوظبی برگزار می‌شود.

جام ملت‌های آسیا 2019

جام ملت های آسیا را هر چهار سال یک بار ای‌اف‌سی (کنفدراسیون فوتبال آسیا) برگزار می کند که هفدهمین دوره این مسابقات دی ماه امسال، یعنی اوایل سال 2019، در امارات متحد عربی برگزار خواهد شد. و قهرمان جام ملت‌ های آسیا به جام کنفدراسیون‌های جهان در سال 2021 راه می‌یابد.

در این دوره از رقابت‌های جام ملت‌های آسیا 2019 بر خلاف دوره های گذشته 24 تیم در قالب شش گروه به دیدار هم می‌روند. کنفدراسیون فوتبال آسیا به خاطر تغییر شکل برگزاری این رقابت‌ها و افزایش تیم‌ها از 12 به 24 تیم تصمیم گرفت که کاپ قهرمانی این مسابقات را هم تغییر دهد. برای خرید تور جام ملت های آسیا 2019 بروی لینک کلیک و وارد صفحه تور شوید.

ورزشگاه‌های جام ملت‌های آسیا

استادیوم هزاع بن زاید در ابوظبی

استادیوم المکتوم در دبی

استادیوم شارجه

استادیوم شهری زاید در ابوظبی

ورزشگاه مکتوم بن راشد آل مکتوم دبی

استادیوم آل نهیان در ابوظبی

استادیوم شیخ خلیفه العین

استادیوم محمد بن زاید در ابوظبی

گروه D جام ملت‌ های آسیا

تیم ملی کشور ما در گروه D با تیم‌های عراق، ویتنام و یمن هم‌گروه است. مسابقه ایران و یمن در 7 ژانویه 2019 (هفدهم دی 1397) در ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی برگزار می‌شود. همچنین، تیم ملی کشورمان در تاریخ 22 دی ماه در ورزشگاه شهری زاید ابوظبی باید در برابر ویتنام قرار بگیرد و سپس در تاریخ 26 دی ماه به مصاف با تیم فوتبال عراق در استادیوم المکتوم ، دبی می‌رود.

گروه A جام ملت های آسیا

امارات متحده عربی — تایلند – هند – بحرین

گروه B جام ملت های آسیا

استرالیا — سوریه – فلسطین – اردن

گروه C جام ملت های آسیا

کره جنوبی — چین – قرقیزستان – فیلیپین

گروه D  جام ملت های آسیا

ایران — عراق- ویتنام – یمن

گروه E جام ملت های آسیا

عربستان سعودی — قطر – لبنان – کره شمالی

گروه F جام ملت های آسیا

ژاپن — ازبکستان – عمان – ترکمنستان

0 0 رای
امتیاز بدهید
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات