کافه

کافه

کافه

لیست بهترین کافه، کافه رستوران و کافی شاپ های ایران همراه با آدرس، شماره تلفن، ساعات کاری، عکس، منو و قیمت و سایر اطلاعات را اینجا پیدا یا ثبت کنید. کافه گردی یکی از تفریحاتی است که در سال های اخیر علاقمندان بسیاری پیدا کرده است. افراد دورهمی ها، جشن تولد، قرارهای روزمره و کاری خود را در کافه ها برگزار می کنند. کجا بریم؟ بهترین کافه های کدامند؟

قهوه‌خانه (coffeehouse)، کافی‌شاپ (coffee shop)، یا کافه (به فرانسوی: café) به مکان های مشابهی گفته می‌ شود که در آن‌ها در درجه‌ی اول قهوه سرو می‌شود. یک کافه ممکن است نوشیدنی‌ های دیگر و وعده‌ های سبک نیز سرو کند. کافه در برخی از کشورها جایی برای معاشرت و گفتگوی مردم است. کافه و کافی شاپ در کلمه کاملا شبیه بهم هستند که ممکن است شما با خود فکر کنید که این صرفا خلاقیت در واژه پردازی یا بازی با کلمات است اما واقعیت امر این است که اینها تفاوت بسیاری از لحاظ مواد غذایی سرو شده و منو ، دکور و غیره دارند و هر دو هویت خود را از دورهم جمع شدن دو یا چند نفره و لذت بردن از مزه های مختلف و موسیقی ملایم و… بدست آورده اند.

انواع قهوه کافه ها : اسپرسو (Espresso) کاپوچینو (Cappuccino) لاته (Latte) آمریکانو (Americano) کورتادو/جیبرالتار (Cortado/Gibraltar) ماکیاتو (Macchiato) کافه او له (Café au Lait) فلت وایت (Flat White) کولد برو (Cold Brew) آیسد کافی ژاپنی (Japanese Iced Coffee) آیسد کافی (Iced Coffee) پور اُور (Pour Over) موکا (Mocha) فراپوچینو (Frappucino) قهوه ترک

نمایش کمتر توضیحات بیشتر
خرید بلیط هواپیما
خرید بلیط قطار
خرید بلیط اتوبوس
اقامتگاه بوم گردی
رزرو ویلا و اقامتگاه

کافه رستوران گری (تجریش)

کافه رستوران گری آدرس کافه : ایران، تهران، تجریش، خیابان دزاشیب، خیابان عمار، کوچه مهر، بوستان