هتل بزرگ شیراز
هتل بزرگ شیراز

هتل بزرگ شیراز

هتل بزرگ شیراز بر بلندای شهر شیراز و شهر تمدن و فرهنگ ایرانی در کنار دروازه قرآن در سال ۱۳۹۳ افتتاح شده است.هتل ۵ ستاره بزرگ با ۱۳ طبقه بنا و رعایت استانداردهای ۵ ستاره بین المللی و ظرفیت تقریبا ۳۵۰ نفر در شهر شیراز زیبا واقع شده است.

دسترسی راحت و نزدیک این هتل به اماکن تاریخی، زیارتی و تفریحی از ویژگی های خاص آن می باشد که بسیار مورد توجه مهمانان قرار می گیرد، در تمامی طول سال هتل بزرگ شیرازهتل بزرگ شیراز با بهترین امکانات پذیرای مهمانان خود می باشد. با نیهون همراه باشید.

آدرس : شیراز، دروازه قرآن

درباره هتل

هتل بزرگ شیراز در آبان ماه ۱۳۹۲ با زیربنای ۴۰ هزار متر مربع به بهره برداری رسید. این هتل بر فراز کوه های شمال شرقی شیراز در ۱۴ طبقه بنا شده است. هتل بزرگ با نام دروازه قرآن نیز شناخته می شود.

این هتل برای پذیرای از مهمانان و گردشگرانی که شیراز را مقصد سفر خود برگزیده اند دارای ۱۵۸ باب اتاق با امکانات کامل اقامتی می باشد که در طبقات هفتم تا دوازدهم واقع شده اند.

هتل پنج ستاره بزرگ شیراز از هتل های مجهز در شیراز به شمار می رود که با اقامت در این هتل و پیمودن فاصله ای حدودا ۳ کیلومتر، می توان از آرامگاه خواجوی کرمانی نیز دیدن کرد.

برای رزرو هتل به این لینک مراجعه کرده و از سایر هتل های شیراز دیدن کنید.

توضیحات

* هزینه برای اقامت کودکان زیر ۳ سال رایگان، بین ۳ تا ۷ سال در صورت عدم استفاده از سرویس نیم بها و بالای ۷ سال نفر اضافه محاسبه می شود.

* خدمات رایگان شامل صبحانه و مجموعه ورزشی ( استخر، سونا، جکوزی، باشگاه بدنسازی و صخره نوردی) می باشد.لازم به ذکر می باشد ساعات استفاده رایگان از مجموعه آبی و سالن بدن سازی در ساعات ۸:۰۰ الی ۱۴:۰۰ و ۱۵:۰۰ الی ۱۸:۰۰ می باشد.

* پذیرش خانم تنها فقط با ارائه مدارک شناسایی معتبر و نامه از اداره اماکن امکان پذیر است. پذیرش صیغه نامه معتبر با مهر برجسته امکان پذیر است. استفاده از استخر هتل، برای کودکان زیر ۹ سال امکان پذیر نمی باشد.

* قوانین کنسلی ایام پیک : اعلام کنسلی یک ماه قبل از تاریخ ورود مهمان بدون جریمه در غیر اینصورت یک شب سوخت می باشد .

* قوانین کنسلی ایام غیر پیک: اعلام کنسلی ۱۵ روز قبل از ورود مهمان بدون جریمه در غیر اینصورت یک شب سوخت می باشد .

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید