گینزا (Ginza) مراکز خرید توکیو

گینزا (Ginza) مراکز خرید توکیو

گینزا (Ginza) مراکز خرید توکیو

گینزا در واقع یکی از مناطق خرید لوکس و مرکز مد توکیو است. گینزا یکی از مناطق خریدی است که به وجود برندهای مطرح دنیا مثل «کریستین دیور» (Christian Dior)، «لوئیس ووئیتون» (Louis Vuitton) شناخته شده است. البته در این منطقه برندهایی با قیمت‌های مناسب‌تر مثل «زارا» (zara) یا «یونیکلو» (uniqlo) نیز پیدا می‌شوند. در گینزا مجتمع‌ها و مراکز خرید بسیاری مثل «ماتسویا» (Matsuya)، «میتسی‌کوشی» (Mitsi koshi)، «مارونی یر‌گیت» (Marronnier Gate) و «توکیو پلازا گینزا» (Tokyu plaza Ginza) وجود دارند.

اطلاعات کلی کشور ژاپن

پایتخت: توکیو

نوع حکومت: سلطنت مشروطه

مذهب: آئین شینتو (۸۶%) در اشتراک با بودایی (۷۴%) ، فرقه های مختلف مسیحی (زیر ۱%)
زبان رسمی: ژاپنی

واحد پول: ین(Yen)

امید طول عمر: ۷۷/۲ سال

جمعیت: ۱۲۷,۳۳۳,۰۰۲ نفر (July 2004 est.)

ژاپن کشوری است در اقیانوس آرام واقع در آسیای شمال شرقی که یکی از قدرت های اصلی اقتصادیِ جهان است و سومین اقتصاد بزرگ جهان را ازز نظر تولید ناخالصص داخلی دارد. ژاپن یک کشور پادشاهی است که برمبنای قانون اساسی اداره می شود.

ژاپن کشوری است کاملاً محصور شده در آب که از طریق مرز آبی با کشورهای چین، کره جنوبی و کره شمالی وروسیه همسایه است. ژاپن با جمعیتی در حدود ۱۲۸ میلیون نفر دهمین کشور پرجمعیت جهان است. توکیو پایتخت ژاپن با بالغ بر ۳۵ میلیون نفر جمعیت از بزرگترین و گرانترین پایتخت های جهان به شمار می آید ژاپنی ها کشورشان را «نیپون کوکو» خطاب می کنند که به معنی خاستگاه خورشید است.

نظرتان را بنویسید
دیدگاه
نام
ایمیل