هتل های کیمیا قشم
هتل های کیمیا قشم

هتل های کیمیا قشم

گروه هتل های کیمیا قشم مجموعه ایی تشکیل شده از ۴ هتل در جزیره ی قشم می باشد که از محبوب ترین و مجهزترین هتل های جزیره ی قشم است که براساس استاندارد های هتلداری دنیا در حال بروز رسانی می باشد و در هر فصلی از سال آماده استقبال و پذیرایی از مسافران می باشد.برای آشنایی بیشتر با گروه هتل های کیمیا قشم و رزرو هتل با ایران نیهون همراه باشید.

هتل کیمیا ۱

هتل ۳ ستاره کیمیا قشم اولین هتل از گروه هتل های کیمیا قشم می باشد که با امکاناتی مجهز آماده استقبال از مهمانان خود می باشد، هتل کیمیا ۱ از هتل های زیر مجموعه کیمیا می باشد که نسبت به سه هتل دیگر کوچکتر است.این هتل دسترسی راحتی نسبت به مراکز خرید شهر دارد و براحتی برای تفریح می توانید به ساحل و دریا بروید و به دور از آلودگی و ترافیک سفر خوبی داشته باشید و تمامی جاهای دیدنی قشم را ببینید و لذت ببرید.

امکانات هتل کیمیا ۱ : آشپزخانه، سیستم تهویه مطبوع، اتاق نشیمن به همراه مبل های تخت خوابشو یک الی دو نفره، مینی بار با هزینه و اینترنت و …

آدرس : قشم، بلوار آزادگان، شهرک سام، ورودی دوم

هتل کیمیا ۲

هتل ۳ ستاره کیمیا ۲ دومین هتل از مجموعه هتل های کیمیا می باشد که در سال ۱۳۹۱ افتتاح شده است، این ۴ طبقه می باشد و حدود ۱۵ اتاق دارد و دسترسی راحتی به دیگر مراکز شهر، مراکز تجاری و … دارد.

امکانات هتل کیمیا ۲ : آشپزخانه، صندوق امانات اختصاصی، مینی بار با هزینه، اینترنت، ماهواره، اتاق نشیمن با مبل های تخت خوابشو و …

آدرس : قشم، شهرک سام و زال، ورودی اول، جنب درمانگاه شهید دارا

هتل کیمیا ۳

هتل ۳ ستاره کیمیا قشم سومین هتل از هتل های کیمیا می باشد که مشخصاتی همانند دیگر هتل های این مجموعه دارد و دارای سوئیت دابل، سوئیت یک تخته سینگل، سوئیت دو تخته دابل و دو تخته تویین می باشد.و از لحاظ دسترسی نیز همانند دیگر هتل های کیمیا دسترسی راحت به نقاط مختلف شهر دارد.

امکانات هتل کیمیا ۳ : آشپزخانه، اتاق نشیمن با مبل های تخت خوابشو، صندوق امانات اختصاصی، مینی بار با هزینه، اینترنت و …

آدرس : قشم، بلوار آزادگان، شهرک سام، ورودی یک

هتل کیمیا ۴

هتل ۳ ستاره کیمیا ۴ قشم چهارمین هتل از هتل های کیمیا می باشد در جزیره ی قشم واقع شده است، این هتل دارای اتاق های دو تخته، سه تخته، سوئیت های یک خوابه پنج نفره و سوئیت های دو خوابه چهار نفره می باشد. هتل کیمیا ۴ از لحاظ دسترسی موقعیت مناسبی دارد و گزینه مناسبی برای گذراندن تعطیلاتی آرام است.

امکانات هتل کیمیا ۴ : آشپزخانه، اتاق نشیمن با مبل های تخت خوابشو، صندوق امانات اختصاصی، مینی بار با هزینه، اینترنت و …

آدرس : قشم، میدان جهاد، بلوار صیادان

بلیط چارتر

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید