جام جهانی 2018 روسیه
جام جهانی 2018 روسیه

جام جهانی روسیه

بیست و یکمین دورهٔ جام جهانی فوتبال است که از ۱۴ ژوئن ۲۰۱۸ تا ۱۵ ژوئیه ۲۰۱۸ در کشور روسیه برگزار خواهد شد.  حق امتیاز این مسابقات در تاریخ ۲ دسامبر ۲۰۱۰ به روسیه اهدا شد. این اولین جام جهانی در تاریخ است که در اروپای شرقی برگزار می‌گردد. با مجله گردشگری ایران نیهون همراه باشید
بسیاری از هواداران فوتبال از سرتاسر جهان برای دیدن بازی های جام جهانی ۲۰۱۸ خود را به این کشور میرسانند. همان طور که میدانید بازی های جام جهانی با حضور ۳۲ کشور از نقاط مختلف دنیا و میلیون ها هوادار برگزار میشود ، این رقابت ها تاثیر بسزایی را در صنعت گردشگری کشور میزبان جام جهانی میگذارد، گاها ده ها سال رونق صنعت گردشگری را بهبود می بخشد.
در بازی های جام جهانی روسیه تیم ملی فوتبال کشورمان نیز در گروه مرگ این دوره از رقابت ها قرار گرفته است که با کشور های اسپانیا ، پرتغال و مراکش هم گروه شده است . دیدن بازی ها در گروه مرگ و سختی رقابت ، هیجان و لذت آن را بیشتر کرده است.

تور جام جهانی روسیه

اگر شما هم علاقه‌مند به تجربه‌ای متفاوت در زندگی خود هستید، راهی روسیه شوید ؛ تور جام جهانی روسیه ویژه بازی های ایران فرصت بی نظیری برای شما خواهد بود تا هم از تماشای فوتبال لذت ببرید و هم به گشت و گذار در کشور روسیه با جاذبه های گردشگری فراوان و زبانزد بپردازید.
برای دیدن این بازی ها آژانس های مسافرتی تورهای با مضمون جام جهانی روسیه ۲۰۱۸ را برای راحتی مسافران در انتخاب هتل و شهر هایی که این بازی های انجام میشود فراهم کرده اند. تیک تریپ نیز در این راستا جهت بهبود و سهولت روند انتخاب تور جام جهانی روسیه اعم از انتخاب هتل ، شهر ، بلیط بازی ها ،بلیط هواپیما و مهم تر از همه هزینه تور های جام جهانی سعی بر این دارد اطلاعات جامعی را در اختیار مسافران قرار دهد.

با ما هم سفر جام جهانی باشید.

خرید بلیط جام جهانی روسیه ۲۰۱۸

برای خرید بلیط جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه میتوانید به سایت فیفا مراجعه کنید و بلیط مسابقات را خریداری کنید. ولی برای خرید نیاز به Credit card یا کارت های بین المللی برای ارسال الکترونیک پول به حساب فیفا خواهد بود. این پروسه امکان دارد برای برخی افراد پیچیده و نتوانند که بلیط مسابقات مورد نظر خود را خریداری کنند. در این راستا تیک تریپ در کنار شما خواهد بود تا آسوده بلیط مورد نیاز خود را رزرو و خریداری کنید. شما میتوانید بدون نیاز به کارت های بین المللی و پیچیدگی آنها با تیک تریپ تماس گرفته و بلیط بازی های مورد نظر خود را خریداری کنید. تیک تریپ برای رزرو هتل و هواپیما نیز در کنار شما خواهد بود تا با سفری آسوده به تماشای بازی های جام جهانی روسیه بروید.

قیمت بلیط جام جهانی روسیه ۲۰۱۸

برای خرید بلیط جام جهانی باید دقت داشته باشید که قیمت های بازی ها متفاوت بوده و هر جایگاه با قیمت های متفاوتی فروخته میشود . ارزان ترین بلیط بازی ها در مسابقات گروهی می باشد و قیمت آن بین ۱۰۵ تا ۲۱۰ دلار البته بستگی به جایگاه دارد ، گران ترین بلیط بازی ها نیز به بازی فینال است که البته این نیز بستگی به جایگاه دارد و قیمت آن ۴۵۵ تا ۱۱۰۰ دلار است.
ردیف ۱ : بازی افتتاحیه بین روسیه و عربستان – بین ۲۲۰ تا ۵۵۰ دلار
ردیف ۲ : بازی های گروهی که تیم ملی کشورمان نیز در این بازی ها حضور دارد – بین ۱۰۵ تا ۲۱۰ دلار
ردیف ۳ : بازی های یک هشتم نهایی – بین ۱۱۵ تا ۲۴۵ دلار
ردیف ۴ : بازی های یک چهارم نهایی – بین ۱۷۵ تا ۳۶۵ دلار
ردیف ۵ : بازی های نیمه نهایی – بین ۲۸۵ تا ۷۵۰ دلار
ردیف ۶ : بازی رده بندی برای سوم و چهارمی – بین ۱۷۵ تا ۳۶۵ دلار
ردیف ۷ : بازی فینال – بین ۴۵۵ تا ۱۱۰۰ دلار

 

منبع : تیک تریپ

بلیط چارتر

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید