تور جام ملت‌های آسیا 
تور جام ملت‌های آسیا 

تور جام ملت‌های آسیا 

برای خرید تور جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ و اطلاع از قیمت بلیط بازی ها و تورهای جام ملت های آسیا که در کشور امارات برگزار می شود با ما در ارتباط باشید. این دوره از رقابت ها در چهار شهر دبی ، ابوظبی ، شارجه ، العین و هشت ورزشگاه این کشور برگزار می شود.

جام ملت های آسیا ۲۰۱۹

جام ملت های آسیا را هر چهار سال یک بار ای‌اف‌سی (کنفدراسیون فوتبال آسیا) برگزار می کند که هفدهمین دوره این مسابقات دی ماه امسال، یعنی اوایل سال ۲۰۱۹، در امارات متحد عربی برگزار خواهد شد. و قهرمان جام ملت‌ های آسیا به جام کنفدراسیون‌های جهان در سال ۲۰۲۱ راه می‌یابد.

در این دوره از رقابت‌های جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ بر خلاف دوره های گذشته ۲۴ تیم در قالب شش گروه به دیدار هم می‌روند. کنفدراسیون فوتبال آسیا به خاطر تغییر شکل برگزاری این رقابت‌ها و افزایش تیم‌ها از ۱۲ به ۲۴ تیم تصمیم گرفت که کاپ قهرمانی این مسابقات را هم تغییر دهد.

بسیاری از هواداران فوتبال از سرتاسر آسیا برای دیدن بازی های جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ در امارات ، خود را به این کشور می رسانند. همان طور که می دانید بازی های جام ملت های آسیا با حضور ۲۴ کشور از نقاط مختلف آسیا برگزار میشود.

برای خرید تور جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ امارات و قیمت بلیط بازی های ایران – یمن – ویتنام – عراق و همچنین رزرو هتل دبی برای جام ملت های آسیا با تیک تریپ (۰۹۳۵۹۹۱۱۱۱۱) همراه باشید.

بازی های ایران جام ملت‌ های آسیا

تیم ملی کشور ما در گروه D با تیم‌های عراق، ویتنام و یمن هم‌گروه است. مسابقه ایران و یمن در ۷ ژانویه ۲۰۱۹ (هفدهم دی ۱۳۹۷) در ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی برگزار می‌شود. همچنین، تیم ملی کشورمان در تاریخ ۲۲ دی ماه در ورزشگاه شهری زاید ابوظبی باید در برابر ویتنام قرار بگیرد و سپس در تاریخ ۲۶ دی ماه به مصاف با تیم فوتبال عراق می‌رود.

قیمت بلیط جام ملت های آسیا

قیمت بلیط جام ملت های آسیا در کشور امارات متحده عربی در مرحله گروه دارای سه کلاس قیمت ۲۵ درهم ، ۵۰ درهم و ۷۵ درهم امارات است. اما در مرحله یک چهارم نهایی و نیمه نهایی قیمت ها متفاوت است که قیمت بلیط  ۵۰ درهم ، ۷۵ درهم و ۱۵۰ درهم امارات است و در آخر قیمت بلیط بازی فینال نیز ۷۵ درهم ، ۱۵۰ درهم و ۳۰۰ درهم امارات است.

 

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید