آمه یوکو (Ameyoko) مراکز خرید توکیو

آمه یوکو (Ameyoko) مراکز خرید توکیو

آمه یوکو (Ameyoko) مراکز خرید توکیو

این بازار خیابانی که بین ایستگاه‌های قطار شهری «یوانو» (ueno) و« اکاچی‌ماچی» (Okachimachi) قرار دارد همیشه مملو از جمعیت است و در واقع بهتر است بگوئیم در حال انفجار از جمعیت است!

در آمه یوکو هر چیزی که شما فکر بکنید در این بازار فروخته می‌شود. از کیف و لباس و لوازم تزئینی گرفته تا ماهی و انواع ادویه‌ها. اگر دیدید که در این بازار عده‌ای روی صندلی ایستاده‌اند و فریاد می‌زنند تا نان را با تخفیف بفروشند اصلا تعجب نکنید.دیدن این بازار را به هیچ عنوان از دست ندهید.

نزدیک‌ترین ایستگاه: یوانو ueno

اطلاعات کلی کشور ژاپن

پایتخت: توکیو

نوع حکومت: سلطنت مشروطه

مذهب: آئین شینتو (۸۶%) در اشتراک با بودایی (۷۴%) ، فرقه های مختلف مسیحی (زیر ۱%)
زبان رسمی: ژاپنی

واحد پول: ین(Yen)

امید طول عمر: ۷۷/۲ سال

جمعیت: ۱۲۷,۳۳۳,۰۰۲ نفر (July 2004 est.)

ژاپن کشوری است در اقیانوس آرام واقع در آسیای شمال شرقی که یکی از قدرت های اصلی اقتصادیِ جهان است و سومین اقتصاد بزرگ جهان را ازز نظر تولید ناخالصص داخلی دارد. ژاپن یک کشور پادشاهی است که برمبنای قانون اساسی اداره می شود.

ژاپن کشوری است کاملاً محصور شده در آب که از طریق مرز آبی با کشورهای چین، کره جنوبی و کره شمالی وروسیه همسایه است. ژاپن با جمعیتی در حدود ۱۲۸ میلیون نفر دهمین کشور پرجمعیت جهان است. توکیو پایتخت ژاپن با بالغ بر ۳۵ میلیون نفر جمعیت از بزرگترین و گرانترین پایتخت های جهان به شمار می آید ژاپنی ها کشورشان را «نیپون کوکو» خطاب می کنند که به معنی خاستگاه خورشید است.

نظرتان را بنویسید
دیدگاه
نام
ایمیل